אזרחות זכויות אדם

אירוע שיתופי

Check-in
כללים
בוקר טוב, אנו נלמד היום בצורה שונה ומעניינת. לאחר שאכלתם אני מבקש הקשבה, אתם הולכים ללמוד בדרך מעניינת. אתם מתחילים בנקודת הפתיחה תעברו חוויה מהנה ותפרצו דרך בהבנה שלכם את עקרון זכויות האדם.
חשוב להקפיד על הכללים הבאים בינינו:
1. כבוד – לכבד אחד את השני , לא חשוב מה אומרים או עושים הכל נעשה מתוך כבוד לאדם שלצידכם.
2. שקט – תוך כדי החוויה והעבודה יכול להיווצר רעש זה טוב אבל עלול להפריע. אם זה יקרה אתן לכם סימן ואתם חייבים לחקות אותי הסימן – “הברגת מנורות” בשתי ידיים. אתם מחקים אותי בפה סגור
3. חופש – כל אחד מכם אדם חופשי עד הגבול שהוא פוגע או מפריע, אם תרגישו לא בנוח אתם יכולים לשנות את המצב, להחליף קבוצה, לצאת להתרעננות, או לצאת לגמרי.

בוחן כניסה
אוקי מתחילים – אני מחלק לכם בוחן, אני יודע שלא למדתם , זה בסדר. כך תוכלו לראות את נקודתת ההתחלה שלכם וכמה התקדמת במשך היום.

Experience
מושגים ללמידה
הסרטון יוצר חווית חופש, מסיבה והנאה עם המון אנשים זרים. המושגים : חירות, חופש התנועה, גלובליזציה, פלורליזם, קבוצות לאום, סמלי לאום דגלים, זכויות טבעיות. עקרון זכויות האדם, האמנה החברתית.
אתמקד בעקרון זכויות האדם

משימה קבוצתית
הטסנו אתכם לאי של Tomorrow land אתם נהנים עוד עשרות אלפי זרים ממדינות שונות. פתאום האי נותק מחשמל ותקשורת. הסיבה לא ברורה אבל נראה שאין דרך לתקשר עם העולם. אתם לבד. מה תעשו? כיצד תסתדרו עם עוד עשרות אלפים במצב של חוסר ודאות? מה יהיו הכללים החשובים לכם כדי שתוכל להתקיים כבני אדם בתוך חברה עם הרבה קבוצות שונות?
המשימה שלכם: להתחלק לקבוצות של עד 5, להכנס לקישור המצורף ולכתוב על פתקיות את כל הכללים שלדעתכם חשוב לשמור בין הקבוצות. קחו מחשב והכנסו ללינק:
http://linoit.com/users/doron_z/canvases/Tomorrow%20land

תרגול שאלות
אני מחלק שאלון קצר לתרגול, ב 30 דקות הקרובות נתרגל פיצוח שאלות אירוע

Check-Out
מבחן יציאה
לאחר שתרגלנו, אני מחלק לכם מבחן אמיתי. זהו מבחן יציאה, כלומר כדי לסיים את התהליך היום אתם חייבים לענות על שאלות המבחן. אלו שאלות מבגרויות קודמות באותם נושאים שעסקתם בהם במשך כל היום. יש לכם שעה וחצי למבחן. כעת עובדים לבד ובלי עזרת קבוצות וחברים

הערכה וחגיגה
אתם מעולים, כל הכבוד ! מגיע לכם לחגוג ובגדול, מיד יגיעו פיצות תהנו מהמוזיקה ובזמן הזה אני אעריך את המבחנים שלכם. כל הכבוד! גאה בכם ! תהנו 🙂