אודות

Chikchalk עוזר למורים לשנות את צורת ההוראה ולהתאימה למאה 21.  Chikchalk פשוט חוסך זמן יקר למורה. לאחר שבחרת מודל הוראה, ChikChalk יוביל אותך בהתאם לאבני הדרך של המודל הנבחר.  לך רק נותר למלא את התוכן הלימודי וChikchalk יארגן אותו בהתאם למודל ההוראה שבחרת.  בזמן קצר נוצרת חווית למידה שתפעל בכיתה. התלמידים יחוו למידה חדשנית ושונה בעזרת מסך ייחודי עבורם.

 

מי אנחנו

קובי אנטין, בעל ותק של 20 שנה בעבודה עם מערכות החינוך בארץ ובעלום. בשש השנים האחרונות מתפקד כמנהל פדגוגי בעמותת תפוח העוסקת בהטמעת תכניות המשלבות פדגוגיה חדשנית וטכנולוגיה בלמידה להקניית מיומנויות ההוראה של המחר. קובי עבר לגור בארה”ב לאחר השירות הצבאי, שם סיים תואר ראשון ושני בחינוך באוניברסיטת פלורידה ותואר שלישי (Ed.S.) בטכנולוגיות למידה. הוא עבד כמורה במערכת החינוך Broward County Public Schools, והתקדם לתפקידים של מנהל פדגוגי-דיגיטלי אזורי ומנהל פרויקטים בכיר, שם היה אחראי על הטמעת יוזמות טכנו-פדגוגיות במערכת החינוך החמישית בגודלה בארה”ב עם 25,000 מורים ו-260,000 תלמדים. במקביל הוא עבד כמרצה לתואר שני בטכנולוגיות למידה ב-Florida Atlantic University. ב2006 קובי חזר לארץ עם משפחתו ובמשך ארבע שנים ניהל את מערך היישום והטמעה בחברת עת הדעת המספקת מערכות לימוד דיגיטליות לבתי ספר. קובי מאמין שהצלחת דור העתיד תלויה בהתאמת דרכי הוראה ולמידה בבתי הספר לעידן הנוכחי ומתן הזדמנויות לתלמידים לצבור ניסיון כבר מגיל צעיר ביישום והפנמת מיומנויות של המאה ה-21.

 

צחי דורון, יזם חינוך, פדגוג דיגיטלי, מפתח מתודת “למידה האקתונית”, עשר שנים מורה לאזרחות והיסטוריה, תואר שני טכנולוגיה בחינוך

 

הרשמו כאן לקבלת עדכונים

  • רישום